افتتاح آزمایشگاه همکار شرکت شیرخشک نوزاد پگاه در چهارمحال و بختیاری

بنا بر گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان چهارمحال و بختیاری، مهدی پژوهش مدیر کل استاندارد این استان از افتتاح آزمایشگاه همکار تایید صلاحیت شده شرکت شیرخشک نوزاد پگاه به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی تایید صلاحیت خبر داد.
مدیر کل استاندارد چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار روز جهانی تایید صلاحیت در سال 2023 با عنوان تایید صلاحیت، اعتبار بخشی و حمایت از آینده تجارت جهانی، مطابقت با استانداردهای بین المللی را از الویت های آزمایشگاه های همکار استان دانست و اظهار کرد: آزمایشگاه همکار شرکت شیرخشک نوزاد پگاه پس از طی مراحل ارزیابی توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران موفق به دریافت گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه 17025 استاندارد برای دامنه فعالیت صنایع غذایی شده است.
مدیر کل استاندارد چهارمحال و بختیاری در ادامه اظهار داشت: همزمان با افتتاح این آزمایشگاه، مدیر کل استاندارد با حمید خدایی مدیر عامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه دیدار و از خط تولید این شرکت بازدید بعمل آورد.
پژوهش در خاتمه افزود: در استان چهارمحال و بختیاری تعداد 10 آزمایشگاه از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران تایید و تعداد 16 آزمایشگاه همکار دارای تاییدیه از سوی اداره کل می باشند.

Pin It on Pinterest