اخبار استانها


9 خرداد 1403

حضور انجمن آزمایشگاه همکار آذربایجان شرقی در نشست مدیران  شبکه آزمایشگاهی

اعضای انجمن آزمایشگاه همکار آذربایجان شرقی با حضور فعّال و پرانرژی در نشست مدیران شبکه آزمایشگاهی شرکت کردند و به بحث و تبادل نظر در مورد چالش‌ها و فرصت‌های موجود در صنعت آزمایشگاهی پرداختند.
8 خرداد 1403

جلسه جلب مشارکت کارشناسان در تدوین استانداردهای ملی با حضور اعضای انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی استان بوشهر و مدیران اداره کل استاندارد

جلسه جلب مشارکت کارشناسان در تدوین استانداردهای ملی با حضور اعضای انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی استان بوشهر و مدیران اداره کل استاندارد استان بوشهر روز یکشنبه 6 خرداد ماه برگزار گردید.
2 خرداد 1403

پیام تسليت رئیس انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی تبریز

پیام تسليت رئیس انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی تبریز
30 اردیبهشت 1403

نشست هم‌اندیشی انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی استان هرمزگان و آزمایشگاه های تعیین ماهیت

نشست کارشناسی انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و واسنجی هرمزگان و مدیران آزمایشگاه های تعیین ماهیت استان هرمزگان در روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار گردید.
30 اردیبهشت 1403

رئیس اتاق ایران در مراسم افتتاحیه کرمان آیدکس 2024

رئیس اتاق ایران در مراسم افتتاحیه کرمان آیدکس 2024: تعامل بین بخش خصوصی و دولت لازمه توسعه اقتصادی است صمد حسن زاده، تحقق اهداف توسعه‌ای را در قالب برگزاری رویدادها و همایش‌های اقتصادی و معرفی فرصت‌های صادراتی و سرمایه‌گذاری کشور، ضروری خواند.
30 اردیبهشت 1403

آزمایشگاه های خوزستان نیازمند انجمن قوی هستند.

رئیس انجمن آزمایشگاه های همکار کشور با بعضی از آزمایشگاه های خوزستان پیرامون ضرورت تشکیل انجمن خوزستان گفتگو کرد.
26 اردیبهشت 1403

نشست اداره کل استاندارد گلستان با انجمن آزمایشگاه های همکار استان

نشست اداره کل استاندارد گلستان با انجمن آزمایشگاه های همکار استان به منظور ارتباط و تعامل بیشتر و کاهش مشکلات آزمایشگاه های همکار استان برگزار شد.
23 اردیبهشت 1403

جلسه انجمن آزمایشگاه‌های همکار آزمون و واسنجی کرمان با مدیر تشکل‌های کرمان

اعضای انجمن آزمایشگاه‌های همکار آزمون و واسنجی کرمان با مدیر تشکل‌های کرمان دیدار کردند. در این دیدار، موضوعات مهم و مرتبط با توسعه صنعت آزمایشگاهی در استان مورد بررسی قرار گرفت. تبادل نظر درباره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاه
23 اردیبهشت 1403

تهیه تعرفه های آزمون بر اساس برگه نتایج آزمون ها تهیه تعرفه‌های آزمون خرما وپسته کرمان

تهیه تعرفه های آزمون بر اساس برگه نتایج آزمون ها تهیه تعرفه‌های آزمون .برای انواع پسته و خرما از اهمیت بسزایی برخوردار است به منظور تضمین کیفیت محصولات و اطمینان از استانداردهای بهداشتی و بازاریابی دارد.
23 اردیبهشت 1403

دیدار هیئت مدیره انجمن آزمایشگاه‌های همکار آزمون و واسنجی آذربایجان شرقی با رئیس اداره استاندارد

در یک دیدار سازنده و موثر، هیئت مدیره انجمن آزمایشگاه‌های آزمون و واسنجی آذربایجان شرقی با رئیس اداره استاندارد استان آذربایجان شرقی، به بررسی مسائل مهم مرتبط با ارتقاء کیفیت و استانداردهای مربوط به صنایع مختلف پرداختند.

اخبار ویژه